Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj u ka uruar 1 qershorin të gjithë fëmijëve. Teksa ka publikuar një video duke luajtur me të birin në lisharëse, Veliaj shkruan:

 

“Nga Kajan dhe Lali. Gëzuar 1 Qershorin të gjithë fëmijëve, të vegjël e të mëdhenj”.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Erion Veliaj (@erionveliaj)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *