Një aksident me pasojë vdekjen është regjistruar mëngjesin e së enjtes në superstraden Tirane – Durrës, pranë Qafës se Kasharit. Dy mjete, një BMV dhe një Jaguar janë përplasur duke shkaktuar vdekjen e Fredi Zogut 41 vjeç, qe ishte ne timonin e njërës prej makinave.
Sipas policisë, shkak i aksidentit ka qenë shpejtësia me të cilën udhëtonin dy automjetet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *