Një ngjarje e rënd është shënuar mesditen e kësaj të premtej në fshatin Dorëz të Librazhdit.

Bëhet fjalë për shtetasin me iniciale K.K., i cili, teksa punonte në banesën e H.H., e ka zënë pompa e betonit. Si pasojë, ai nuk ka arritur t’iu mbijetonte plagëve të marra.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *