Një 60-vjeçar ka mbetur i vdekur pasi u dëmtua në vendin e punës.

 

 

Ngjarja ka ndodhur në Fier,në afërsi të kthesës së Patosit.

 

 

Burri punonte në një pikë grumbullimi për skrap dhe është dëmtuar në kokë nga një ‘pirun’.

 

 

Fier / Informacion paraprak

 

Rreth orës 13:45, shtetasi F. H., 60 vjeç, banues në Fier, në afërsi të kthesës së Patosit, në ambientet e punës së tij (pikë grumbullimi për skrap), është dëmtuar me mjet tip “Pirun” në kokë dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

 

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *