Kreu i grupit parlamentar i LSI, Petrit Vasili ka bërë si fajtorin numër një të të gjitha problemeve të shqiptarëve kryeministrin Edi Rama.

 

Duke u ndalur tek protesta e studentëve, Vasili u shpreh në mediat sociale se Rama ësthë sëmundja dhe errësira e vendit mdërsa të rinjtë janë zgjidhja e problemeve.

 

“Edi Rama eshte problemi studentetet jane zgjidhja

Edi Rama eshte semundja studentet jane sherimi.

Edi Rama eshte turpi studentet jane nderi

Edi Rama eshte erresira studentet jane drita.

Edi Rama eshte humnere e zeze studentet jane fusha me lule.”

One thought on “Vasili: Edi Rama është sëmundja, studentët shërimi

  1. Ha Vasil u Lajmrove perseri a o Bushter do me u smur pa e kallur Shqiprin ti endrron per ta kallur shqiprin,sepse gjenet tua te shtyjn se ti nuk je gjenetikisht Shqiptar ti je vasa qubrillovi.
    shporru .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *