Kryetari i grupit parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili është shprehur ashpër ndaj përfaqësuesve të maxhorancës të cilët duket se në qëndrimet e tyre mbështesin kryeministrin dhe jo studentët.

 

Vasili në postimin e tij shkruan se është koha që brenda maxhorancës duhet të ketë mendje të ndarë, nëse mbështesin protestën apo Ramën.

 

“Ta ndajne keta te maxhorances, jane me studentet apo me Edi Ramen, rruge te trete s’ka !!!”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *