Një 12-vjeçare gjermane Florentina Meyer, e cila rezulton e humbur prej pasdites së të shtunës.

 

Policia e Pogradecit bëjnë me dije se vajza është e gjatë 155 cm, flokët ngjyrë të çelur, sytë bojëqielli. Ka qenë e veshur me një bluze ngjyrë gri, atlete ngjyrë të zeza, me mbishkrimin “Adidas”, si edhe një palë pantallona të shkurtra me lara.

 

Ndërkohë policia shqiptare kërkon bashkëpunimin nga ana e medias dhe qytetarëve, për gjetjen e saj pasi 12 vjeçarja, zotëron vetëm gjuhën gjermane.

 

Kushdo që ka informacion të saktë mbi vendndodhjen e kësaj shtetase, është i lutur të telefonojë në numrat 0694110226 dhe 0694110229.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *