Ndonëse babai i saj është një aktoret më të pasur në Hollivud, vajza e Tom Cruise I ka cuditur të gjithë duke nxjerre në shitje një pjesë të garderobës së saj.

Isabella dhe Connor Cruise u birësuan nga Tom dhe Nicol Kidman gjatë kohës që ata ishin të martuar në vitet 1992-1995.

Isabella e cila sot është 27 vjece përpiqet të mos shfrytrëzojë pasurinë e babait të saj për të jetuar, ndonëse Tom Cruise ka një pasuri prej 570 milionë dollarësh nga vitet e gjata si yll i Hollivudit.

Mediat rozë shkruajnë se Isabelle së fundmi ka nxjerr në shitje në platformen online DEPOP disa veshje të saj dhe kepuce gjithashtu.

Po ashtu ajo ka nxjerre në shitje edhe një pale syze të Stella Mccartney.

Nuk dihet nëse realisht ajo ka nevoje për para pasi është braktisur nga babai I saj, apo thjesht Isabelle ka dashur të lirohet vetë nga veshjet e saj.

Megjithatë pasi kjo histori është bërë mediatike, vajza e aktorit të famshëm është e mbylli llogarinë e saj në platformen online Depop.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *