Ylli i showbizzit shqiptar Rezarta Shkurta nga martesa disavjeçare me bashkëshortin, Ermal Hoxha kanë një vogëlushe të quajtur Hera. Hera është vetëm 4 vjeçe dhe nëpërmjet fotove që e ëma publikon shpesh herë duket sikur është e lindur për të qenë pjesë e ekranit.

 

 

 

 

Këngëtarja dhe biznesmenia Rezarta Shkurta nga martesa disavjeçare me bashkëshortin, Ermal Hoxha kanë një vogëlushe të quajtur Hera. Hera është vetëm 4 vjeçe dhe nëpërmjet fotove që e ëma publikon shpesh herë duket sikur është e lindur për të qenë pjesë e ekranit.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *