Bleona Qereti është një nga këngëtaret shqiptare, e cila përveç karrierës së saj muzikore, njihet dhe për bëmat  dhe mënyrën se si e koncepton, ka ndërtuar dhe e jeton jetën e saj. Sigurisht që është një nga personazhet më të hapur të skenës shqiptare dhe jo vetëm, gjë që e ka bërë atë të jetë në qendër të vëmendjes në vazhdimësi.

 

 

Nëse rri me Bleonën ose je pjesë e jetës së saj, sigurisht që do të jesh apo bëhesh i famshëm. Bleona ka treguar se sot është një ditë shumë e rëndësishme për të. Jonny, qeni i saj, feston 5-së vjetorin, një përvjetor i rëndësishëm, apo jo?

 

 

“Gëzuar ditëlindjen dashuria e jetës sime. Për qenin më të bukur dhe më të zgjuar. Të dashur #bleonaires #bukuria ka ditlindjen sot, mbush #5vjeç.” – shkruan Bleona në postimin e saj. Sigurisht qeni i Bleonës është i famshëm. Jo vetëm që ka një faqe të dedikuar personale të tijën në Facebook,  por njëkohësisht është dhe një personazh i shumë skenave televizive në Shqipëri.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.