Ervis Çaushllari i plagosur ne Elbasan paraditen e sotme eshte marre ne pyetje ne ambjentet e spitalit te Traumes aty ku dhe eshte arrestuar nga policia teksa shkoi per te marre ndihmen e pare mjekesore pas plageve te marra ne shpatull nga te shtenat me arme.

Perpara grupit hetimor Caushllari i njohur me edhe si “Vis korçari” ka deklaruar se nuk mban mend asgje nga cfare ka ndodhur dhe se nuk njeh personin qe e ka plagosur.

Ky i fundit eshte identifikuar si Migert Qosja, pa precedent te meparshme, ndërsa vijon te jete ne kerkim nga policia si autor i plagosjes se Çaushllarit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *