17 vjeçari Elio Hamiti, i cili u aksidentua nga ish kreu i OMONIA-s dhe Bashkisë Himarë Vasil Bollano mbasditen e sotme në Llogora është nisur drejt Tiranës.

 

Adoleshenti ka marrë dëmtime serioze dhe pas ndihmës së parë që iu dha në spitalin e Himarës, ai është nisur me urgjencë drejt kryeqytetit.

 

Menjëherë pas ngjarjes, Bollano u shoqërua në komisariatin e policisë, ku u mor në pyetje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *