Në prangat e policisë greke ka rënë një 27-vjeçar shqiptar, që akuzohet për abuzim seksual. I riu dyshohet të ketë përdhunuar një turiste gjermane, 27 vjeçe.

 

Ata, siç shkruajnë mediat greke, janë njohur në lokal dhe më pas shqiptar e ka ndjekur nga pas, me qëllimin për të kryer marrëdhënie seksuale me të.

 

Ai e ndaloi turisten, e çoi në plazh në ishullin Kos dhe abuzoi. Pas ngjarjes së rëndë, vajza e denoncoi në polici të riun shqiptar, duke bërë kështu që ai të përfundojë në pranga.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *