Një 35-vjeçar është arrestuar nga Policia e Shkodrës mbrëmjen e së shtunës, pasi drejtonte mjetin në gjendje të dehur.

 

Gjatë shoqërimit nga punonjësi i policisë për tek dhomat e paraburgimit, shtetasi me iniciale A.H ka tentuar të largohet nga ambientet.

 

Mirëpo, policia ka reaguar në kohë dhe ka berë të mundur arrestimin e tij.

 

Materialet iu referuan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Shkodër për veprime të mëtejshme.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *