Vajza e ministres së Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropalit, feston sot ditëlindjen.

Nalta u bë sot 9 vjeçe dhe sigurisht nuk mungoi dedikimi i ëmbël që Elisa Spiropali bëri për të bijën. Ministrja postoi sot një foto në rrjetet sociale, ku shihet vajza e saj Nalta, teksa i ka bërë edhe një dedikim të ëmbël.

“Goca ime sot 9. U befsh siç ke emrin, Nalt ”, shkruan Spiropali në postimin e saj./vizionplus.tv/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *