Derbi mes Tiranës dhe Partizanit, ka nisur me trazira.

Siç shihet nga pamjet, tifozët kanë ndezur tymues e flakadanë, duke krijuar një situatë aspak normale në stadium me flakë e tym.

Kjo ka bërë që ndeshja të ndërpritet vetëm për dy minuta, për të rinisur sërish, ku nuk kanë munguar rastet në të dyja portat, por deri tani pa gol. d

Leave a Reply

Your email address will not be published.