Subscribe

Qyetiti i Durrësit është tronditur mbrëmjen e sotme.

 

Mësohet se një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur në qendër të qytetit bregdetar. Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë.

 

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe punon për sqarimin e plotë të rrethanave të saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published.