Subscribe

Një ngjarje tragjike është shënuar mesditën e kësaj të premteje në lagjen “Pavarësia” në Vlorë.

 

Një grua 34 vjeçe u hodh kati i pestë i pallatit së bashku me fëmijën e saj 1 vjeç. Pavarësisht ndërhyrjes së shpejtë të banorëve për t’u ardhur në ndihmë, nëna dhe fëmija ndërruan jetë në spitalin e Vlorës.

 

Shkaqet e kësaj ngjarjeje tronditëse nuk dihen akoma.

 

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *