Një automjeti tip “Volkswagen” në Tiranë i është vënë tritol gjatë orëve të natës.

 

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në fshatin Zgafnor të Zall Herrit. Nga shpërthimi i lëndës plasëse nuk ka njerëz të dëmtuar, por vetëm dëme materiale.

 

Policia po heton për të kapur autorin dhe zbuluar motivin e ngjarjes.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *