Një shpërthim eksplozivi ka ndodhur mesnatën e se premtes ne Fushe Mamurras. Shënjestër e autoreve ende te paidentifikuar, ishte banesa e Frrok Frrokut. Nga shperthimi i tritolit nuk ka patur te lënduar, por vetëm dëme materiale ne pjesën e jashtme te shtëpisë. Te kontaktuar nga vizion plus familjaret tregojnë se nuk kane konflikte me persona te tjerë. Ndërkohe, policia ka nisur hetimin për zbardhjen e ngjarjes dhe gjetjen e autoreve.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *