Biznesmeni Mikel Harizaj i ka shpëtuar një atentati për ekzekutimin e tij gjatë muajit gusht të këtij viti.

 

Burime bëjnë me dije se më 10 gusht në derën e biznesit të toj në zonën e Freskut, në rrugën Ramazan Gaxhrri, biznesmeni vërejti një sasi të vogël tritoli në derën e lokalit dhe menjëherë njoftoi policinë.

 

Më herët Harizajt iu bë atentat edhe në Selitë teksa lëvizte me makinë, ngjarje kjo ende e pazbardhur nga Policia e Tiranës.

Leave a Reply

Your email address will not be published.