Subscribe

Depoja e ujësjelësit në fshatin Kopacez në Delvinë është hedhur në erë me tritol.

 

Ngjarja është regjistruar mbrëmjen e të mërkurës ndërsa ende nuk dihet shkaku.

 

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

 

Mësohet se mbi 10 persona janë shoqëruar në komisariat nga uniformat blu.

Leave a Reply

Your email address will not be published.