Roza duket se është ngjyra trend e flokëve për këtë vit. Ky është një stil që është konfirmuar nga shumë emra të njohur si Kim Kardashian, Kylie Jenner, apo Cardi B.

 

Gjithashtu pjesë e kësaj liste i është shtuar dhe Hailey Baldwin, pasi ka ndryshuar flokët e saj nga bjonde në rozë pak kohë para se të takohej me bashkëshortin e saj, Justin Bieber.

 

Ajo është parë me një tualet minimalist dhe duket se e ka kombinuar ngjyrën e flokëve me një buzëkuq rozë të lehtë. Gjithashtu, si aksesorë ajo ka përdorur një palë syze të firmës ‘Ray Ban’ dhe vathë jo shumë të mëdha.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *