Çiljeta Xhilaga, Elsa Lila dhe Dionis Biba janë tre konkurrentët e radhës që lanë arenën dhe iu bashkuan banorëve të tjerë në “Ferma VIP”.

Tre konkurrentëve u është rezervuar një pritje e veçantë, me këngë, valle dhe duartrokitje nga banorët që kishin hyrë më herët.

Lexoni KËTU të gjitha lajmet mbi Ferma VIP

Të entuziazmuar, 8 konkurrentët e parë që kanë hyrë në shtëpinë e “Ferma VIP”, kanë nisur edhe ndarjen e krevateve.

Ndiqni “Ferma Vip” live në Vizion Plus dhe në dy kanalet e dedikuara në Tring, Ferma Vip1” dhe “Ferma Vip 2” si dhe në kanalin tonë të Youtube “Ferma Vip”. /vizionplus.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *