Një pesë vjçare është hedhur nga kati i dytë i një banesë në Librazhd, por fatmirsisht ka shpëtuar dhe nuk është në rrezik për jetën.

 

E mitura 5-vjeçare prej tre ditësh ishte lënë vetëm në një apartament në katin e dytë të një pallati, ku ishte kyçur me çelës nga nëna e saj.

 

Informacionet bëjnë me dije se fëmija aktualisht ndodhet në spitalin e Librazhdit.

 

Ndërkohë policia ka shpallur në kërkim nënën që për arsye ende të pamësuara ka braktisur në banesë vajzën e saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published.