Massimiliano Allegri ka fituar një tjeter ndeshje te rëndësishme, ndoshta një nga më të rëndësishmet në jetë.

 

Trajneri I Juventusit do të martohet me aktoren e njohur Ambra Angiolini.

 

Revista italine “Chi” bëri të ditur se kjo ceremoni do të zhvillohet qershorin e ardhshëm. Madje bëhet e ditur se cifti ka bërë gati edhe listën e të ftuarve në dasëm. Revista e njohur e ka kapur ciftin në një dyqan ku Allegri I ka dhuruar partneres se vet një orë.

 

Tekniku I njohur dhe aktorja u njohen në verën e vitit të kaluar dhe Massimiliano I propozoi Ambrës për martesë pak kohë më parë.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.