Çifti Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë më të dashur për publikun. Ata e kanë treguar gjithmonë se kanë një raport perfekt me njëri-tjetrin.

 

Dyshja simpatike këtë të mërkurë kanë festuar 5 vjetorin në krahë të njëri-tjetrit dhe kanë zgjedhur që në një ditë të tillë urimin ta bëjnë publikisht.

 

Almeda ka postuar një foto të të dyve dhe mjafton një zemër për të treguar sa shumë e do bashkëshortin e saj. Ndërsa Tolgahan ka zgjedhur fjalët e ëmbla në shqip për t’ja dedikuar Almedës.

 

“Të dua shumë shpirti im”.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *