Një ngjarje e rëndë është raportuar nga policia në Tiranë.

 

Tre të rinj kanë dhunuar dhe më pas kanë tentuar të dëmtojnë me benzinë një vajzë vetëm 16 vjece.

 

Vajza minorene ka bashkëjetuar më shtetasin Ardit Cela 25 vjec, I shpallur në kërkim për këtë ngjarje.

 

Ai ka dhunuar vajzën 16 vjece bashkë me  dy shoket Enea Hoxha dhe D,.M 17 vjec.

 

 

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Nr. 2 arrestuan shtetasit E. H., dhe D. M., si dhe referuan materialet e shpallën në kërkim shtetasin A. Ç., 25 vjeç, pasi dyshohet se në ambientet e jashtme të një pallati, kanë ushtruar dhunë ndaj një 16-vjeçareje (ish-bashkëjetuesja e shtetasit A. Ç.), si dhe kanë tentuar ta dëmtojnë atë me lëndë djegëse (benzinë).

Leave a Reply

Your email address will not be published.