Subscribe

Një makine ka perplasur një çift bashkeshortesh si dhe femijen e tyre 3 muajsh sot ne Tirane.

 

Ngjarja e rende ka ndodhur mesditen e kesaj te dele tek “Rruga e Kavajes”.

 

Drejtuesi i mjetit ka braktisur mjetin dhe eshte larguar nga vendi i ngjarjes.

 

Te plagosurit jane identifikuar si Arjan dhe Vilma Konomi.

 

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 08.05.2022, në Rrugën e Kavajës, një mjet me drejtues ende të paidentifikuar, ka përplasur shtetasit V. K., 43 vjeçe, A. K., 48 vjeç dhe fëmijën e tyre të mitur 3 muajsh, të cilët si pasojë janë dëmtuar dhe ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Drejtues i mjetit ka braktisur mjetin dhe është larguar nga vendi ngjarjes.

Grupi hetimor po punon për kapjen e autorit dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published.