Një 59-vjeçar ka humbur jetën aksidentalisht këtë të shtunë në Tiranë.

 

Bëhet fjalë për qytetarin me iniciale K.K., i cili ka rënë nga lartësia ku ishte duke punuar në rrugën “Gjergj Legisi”, dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

 

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published.