Një 57-vjeçar ka ndërruar jetë në vendin e punës këtë të premte në Kashar.

 

Viktima, i identifikuar me inicialet F.N. ka rënë aksidentalisht nga lartësia e godinës në ndërtim ku po punonte, Fatkeqësisht, 57-vjeçari nuk iu ka mbijetuar dot plagëve të marra.

 

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *