Një person ka mbetur i vdekur ne një aksident automobilistik qe ndodhi Rrugën e Elbasanit pranë Fakultetit te Filologjisë. Makina ka humbur kontrollin, pikërisht tek rrethrrotullimi dhe ka dale nga rruga, duke përfunduar ne trotuar. Drejtuesi i mjetit ka humbur jetën gjate transportimit për ne spital, si pasoje e plagëve te shumta qe kishte marre nga përplasja. Forcat e policisë mbërritën ne vendin e ngjarjes per te zbardhur rrethanat e aksidentit. Paraprakisht dyshohet se drejtuesi i mjetit tip Fiat Stilo ka pësuar nje infarkt, teksa udhëtonte drejt Saukut.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *