Kida aktualisht është duke shijuar pushimet dhe i ka thënë stop punëve të saj në muzikë.

 

 

 

 

Ajo bashkë me prindërit e saj kanë zgjedhur bregdetin e Turqisë për të kaluar ditët e fundit të muajve të nxehtë. Në disa imazhe që këngëtarja ka publikuar për fansat në rrjetet sociale, ajo shfaqet mjaft atraktive në bikini.

 

 

 

 

Në një fotografi bardhë e zi, Kida shfaqet duke u relaksuar në pishinë, teksa bien në sy format e saj trupore. Ajo shquhet për linjat trupore, të cilat nuk heziton që t’i shfaq herë pas here në paraqitjet e saj.

 

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *