Ekipi i Tiranes perfshihet nga kaosi, vetëm pak para nisjes se sezonit të ri.

 

Drejtori sportiv Arbi Laçi dhe menaxheri i klubit, Mario Nikolli, nuk do të jenë më pjesë e bardhebluve.

 

Lajmin e ka bërë të ditur vetë faqja zyrtare e klubit që konfirmoi dorëheqjene e dy drejtuesve të saj.

 

Shkaqet ende nuk dihen por mësohet se palët janë ndarë me mirekuptim me njëra-tjetren.

 

Këto largime nuk i bëjnë aspak mirë klubit kryeqytetas kur ka dhe një javë nga ndeshja më e rëndësishme e sezonit ajo kundër Young Boys.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *