Një 28-vjeçar përfundoi në prangat e policisë pas tentantivës për t’i marrë jetën një personi.

 

Ai tentoi të vrasë me armë zjarri një 27-vjeçar në lokal, por ndërhyrja e policisë ndaloi përshkallëzimin e ngjarjes. Efektivët e Beratit rrethuan lokalin dhe arrestuan 28-vjeçarin.

 

Ai akuzohet për veprën penale “Vrasje e kryer me dashje, e mbetur në tentativë”.

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *