Subscribe

Tension dhe perplasje mes policise dhe banoreve tek zona e “5 Majit” ne Tirane.

 

12 banesa parashikohen te shemben diten e sotme, gje e cila ka sjell reagimin e forte te pronareve te banesave.

 

Gjate perplasjeve nuk kane munguar edhe perdorimi i sendeve te forta drejt policise, sikurse guret.

 

Ndersa uniformat blu jane pergjigjur duke hedhur spraj lotsjelles.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *