Jamie O’Hara dhe e dashura e tij Elizabeth-Jayne janë duke kaluar pushime të mrekullueshme në Ibiza.

 

 

Pas shumë lëkundjeve në lidhjen e tyre, futbollisti dhe modelja bukuroshe kanë vendosur ti kushtojnë pak kohë vetes dhe kënaqësive personale.

 

 

Ylli 30 vjeçar është parë duke u puthur me Elizabeth, 25 vjeç, e cila i ka mhanitur të gjithë me linjat e përsosura.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.