Subscribe

I plagosuri prej të shtënave në Shkodër është identifikuar si Pjetër Kola, 44 vjeç.

 

 

Kola mbërriti me plagë në urgjencën e Spitalit të Shkodrës ku ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

 

Nuk bëhen me dije ende rrethanat në të cilat u plagos burri apo vendi i ngjarjes.

 

Nderkohë policia po punon per identifikimin e autorit dhe zbardhjen e plotë.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *