Disa të shtëna me armë zjarri u dëgjuan mbrëmjen e kësaj të enjteje në Sarandë.

Dyshohet që të jetë qëlluar me pistoletë dhe kallashnikov. Deri tani flitet që të ketë patur një shkëmbim zjarri midis dy grupeve në kodrën mbi rrugën numër pesë të qytetit.

Por nga policia nuk ka ende një informacion zyrtar për rrethanat e ngjarjes apo nëse ka të plagosur.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *