Te shtëna armesh ne rrugën e Kavajës. Banoret e kësaj zone kanë njoftuar policinë për incidentin gjatë pasdites të së dielës. Sipas burimeve zyrtare, në vendngjarje janë gjetur disa gëzhoja. Megjithatë ende nuk dihen autorët e kësaj ngjarjeje që mendohet se kanë qëlluar në drejtim të një lokali që ndodhet pranë qendrës tregtare, në zonën e Ish-Parkut të autobusëve. Një grup hetimi ka nisur punën në terren dhe deri më tani janë zbuluar vetëm 8 gëzhoja.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *