Një 31-vjeçar ka mbetur i plagosur pasditen e kësaj të hëne në Patos. Ngjarja ndodhi rreth orës 19:00, në afërsi të fushës së sportit.

Në rrethana ende të paqarta, i plagosur me armë zjarri mbeti shtetasi K. S., i cili ndodhet në Spitalin Rajonal Fier, nën kujdesin e mjekëve.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të saj, identifikimin dhe kapjen e autorit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *