Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar mëngjesin e sotëm në Krujë.

 

Paraprakisht mësohet se i plagosur ka mbetur Luan Hushi 40 vjeç.

 

Ai ka marrë plag në bark dhe është transportuar për në spital, ku do marrë edhe ndihmën e nevojshme mjekësore.

 

Ngjarja ka ndodhur në pyllin e fshatit Zgërdhesh të Krujës.

 

Autoambulanca e ka marrë të plagosurin në pyll për ta dërguar në Spitalin Ushtarak. Ende nuk dihet gjendja e të plagosurit dhe shkaqet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *