Subscribe

Disa të shtëna me armë janë regjistruar pak më parë në rrugën “Tasim Shehu”, në Tiranë.

 

Nga informacionet paraprake, dyshohet se si pasojë e një konflikti të çastit në një rrugicë është plagosur me armë zjarri një shtetas ende i paidentifikuar, i cili është dërguar menjëherë në spital.

 

Shërbimet e policisë kanë shkuar në vendngjarje dhe pritet të hedhin më shumë dritë mbi të shtënat me armë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.