Të shtëna me armë zjarri janë regjistuar edhe në Belsh.

 

Paraprakisht mësohet se një zënkë mes dy shoferëve të autobusave ka degjeneruar deri në përfundimin e armës.

 

 

Pas debateve, njëri nga shoferët ka nxjerrë armën dhe ka qëlluar ndaj shoferit tjetër.

 

 

Deri tani nuk ka rapotime për viktima.

 

 

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *