Ish-futbollisti i njohur, Christian Vieri ka qenë i ftuar në emisionin italian ‘E poi c’e Cattelan’ ku ka rrëfyer të gjitha historitë e tij të dashurisë.

 

 

Moderatori i emisionit, Alesandro Katelan e ftoi që të merrte pjesë në një lojë, ku duhet të pranonte ose të mohonte për thashethemet që kishin dalë për të në lidhje me romancat.

 

 

Kështu që, sa herë që 43-vjecarit i shfaqej ndonjë fotografi, duhet të rrëfente nëse në të kaluarën ka patur ndonjë marrëdhënie me të.

 

 

Në të gjithë intervistën, rezultoi se ish-sulmuesi i Interit është një don zhuan i vërtetë, pasi kishte kaluar eksperienca me vajza shumë joshëse dhe të njohura të ekranit.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *