Adrola Dushi ka qenë një nga miss-et më të suksesshëm shqiptar.

Pas ndarjes nga bashkëshorti ajo u largua në Amerikë ku nisi një karrierë të re dhe krijoi një rreth tjetër shoqëror.

Nuk ka treguar aspak shenja të një dashurie apo lidhjeje të re dhe i është përkushtuar akoma dhe më tepër djalit të saj, Troit.

Mirëpo dje, Adrola ka publikuar në profilin e saj një fotografi më një djalë ku shkruan “Pavllo im”.

Një gjë e tillë i bëri të gjithë të mendojnë për një histori të re dashurie, por vetëm pas disa minutash ajo ka edituar mbishkrimin e fotos duke e ndryshuar në: “Pavllo im…Miq deri në fund” duke hedhur poshtë çdo aludim të ndjekësve dhe portaleve…/Living

 

 

 

 

View this post on Instagram

 

My Pavllo ❤️ … friends till the end

A post shared by ADROLA DUSHI (@adroladushi) on

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *