2020 ka qënë një vit shumë impenjativ dhe frytdhënës për karrierën e Tayna-s.

Shumë këngë të saj janë kthyer n ëhite duke e bërë një nga këngëtaret më të njohura në viset shqiptare.

Megjithatë Tayna është tepër e ndjekur edhe në rrjetet sociale pasi poston foto tepër provokative që marrin mijëra pelqimë dhe reagime.

Këtë herë e veshur në të brendshme të bardha, dhe krahët e engjëllit vendosur mbi krah, Tayna shkruan se edhe ajo  ka një sekret.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *