Dy shoferë përfunduan në prangat e policisë këtë të hënë.

 

Nga ana e Policisë së Lezhës u njoftua se shtetasit Alfred Margjonaj, 42 vjeç, banues në Kallmet, Lezhë dhe Shkëlzen Reçi, 37 vjeç, banues në Mamurras, Kurbin u arrestuan në flagrancë, teksa drejtonin mjetet e tyre në gjendje të dehur.

 

Në ditët e fundit, Policia Rrugore ka shtuar kontrollet në rrugë për të kapur drejtuesit e mjeteve që shkelin rregullat e qarkullimit rrugor.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.