Ditën e djeshme këngëtarja e famshme Selena Gomez festoi ditëlindjen e saj të 26-të.

Mes mijëra urimesh nga fansat e saj në rrjetet sociale, Selena e festoi ditën e saj të veçantë mes familjarëve dhe miqve të ngushtë e megjithatë dikush shumë i rëndësishëm mungoi gjatë kësaj feste.

Taylor Swift e cila momentalisht është e angazhuar me turneun e saj muzikor “Reputation” ka përgatitur një tortë me një zemër për të qenë shpirtërisht pranë saj e për të surprizuar miken e ngushtë.

Këtë surprizë që ajo e ka ndarë në rrjetet socale me anë të një fotoje gjithashtu e ka shfaqur atë edhe gjatë koncertit të saj ndërkohë që fansat e Taylor e kanë uruar live, Selena Gomez.

Klikoni linkun : https://twitter.com/TaySwiftdotcom/status/1021121981650022401/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1021121981650022401&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.billboard.com%2Farticles%2Fcolumns%2Fpop%2F8466470%2Ftaylor-swift-selena-gomez-birthday-message-instagram

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *