Subscribe

Çiljeta është suprizuar në mënyrë të veçantë nga bashkëshorti i saj.

Një parashutë në të cilën shkruhej “Partizani” fluturoi mbi “Ferma VIP”, në të dhe një dron me fotografinë e këngëtares.

Çiljeta u emocionua nga kjo surprizë, ndaj veshi fanellën e bashkëshortit për ta përshëndetur.

Fermerët e tjerë u lumturuan dhe përqafuan këngëtaren për këtë surprizë.

Ferma Vip 1 dhe Ferma Vip 2 janë kanalet e paltformës Tring ku mund të ndiqni 24 orë në shtatë ditë të javës çdo gjë që ndodh brenda rrethimit të Fermës VIP. /vizionplus.tv/

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *